Przewozy Międzynarodowe. Od początku swojej działalności świadczymy usługi w międzynarodowym transporcie osób – przewozie osób do Niemiec i do Holandii . Począwszy od wczesnych lat 90-tych nieprzerwanie do dziś świadczy swoje usługi, stale poszerzając swoją ofertę. Początkowo ograniczaliśmy swoją działalność jedynie do transportu osób na terenie Polski, a mianowicie województwo Dolnośląskie. Wraz z rosnącymi potrzebami naszych Klientów stale poszerzaliśmy zakres działalności . Obecnie obszarem naszych działań objęliśmy już praktycznie całe Województwo Dolnośląskie z którego realizujemy Przewozy Międzynarodowe do Niemiec i do Holandii . Nasza oferta przewozów skierowana jest do każdego, kto potrzebuje przemieścić się w komfortowych warunkach z jednego miejsca w inne. Posiadamy busy o różnej konfiguracji ilości miejsc – idealne na przejazdy szkoleniowe, biznesowe, a nawet na wszelkiego rodzaju uroczystości i przyjęcia okolicznościowe jak śluby, chrzciny i przyjęcia urodzinowe.

Przewóz osób

W miarę wzrostu zainteresowania wyjazdami zagranicznymi postanowiliśmy rozbudować naszą ofertę o Przewozy Międzynarodowe. Nasi kierowcy posiadający ogromne doświadczenie w transporcie osób mogą Państwa dowieźć praktycznie w dowolne miejsce. Co ważne podróż odbywa się w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Wszystkie busy znajdujące się w naszym parku maszynowym są pojazdami nowymi, podlegającymi regularnym przeglądom serwisowym w markowych serwisach , co daje gwarancje doskonałego stanu technicznego. Sprawne pojazdy oraz ogromne doświadczenie naszych kierowców gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich podróżnych oraz innych użytkowników ruchu.

Przewożąc setki pasażerów licznymi trasami europy zauważyliśmy niezwykłą popularność dwóch krajów jakimi są Niemcy i Holandia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów postanowiliśmy uruchomić linię na trasie Polska – Niemcy i Polska – Holandia. Nasze busy wyjeżdżają w każdy Wtorek i każdy Piątek z Polski. Jako nieliczni oferujemy naszym Klientom odbiór spod drzwi domu i dowóz pod podany w trakcie składania rezerwacji adres w Niemczech i Holandii. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie muszą Państwo martwić się o dotarcie na miejsce zbiórki/odjazdu busa i ponosić dodatkowych kosztów związanych z dojazdem do miejsca startu przewozu osób. Nie ma dla nas znaczenia adres spod którego mamy odebrać pasażera. Jeździmy z dużych miast jak z Wrocławia i Legnicy oraz z mniejszych miejscowości takich jak Zgorzelec Bolesławiec Strzelin, Oława, Wołów, Oborniki, Środa Śląska. Nie są to wszystkie miejscowości z których odbieramy pasażerów – możemy dojechać praktycznie do każdego miejsca – wszystko jest do ustalenia przy zakładaniu rezerwacji.

Przewozy Holandia – Polska – Niemcy

Nie jest dla nas również problemem dotarcie do jakiegokolwiek miejsca w Niemczech czy Holandii. Naszych Klientów wozimy do największych miast jak Berlin – zwłaszcza na lotnisko Schonefeld i Tegel oraz do mniejszych miasteczek, nawet tych położonych w znacznej odległości od głównych dróg. Nasze busy wyposażone są w wysokiej jakości system nawigacji satelitarnej, a kierowcy posiadają doskonałe rozpoznanie topograficzne – połączenie obu tych cech sprawia, że jesteśmy w stanie dowieźć naszych Klientów szybko i sprawnie, nie marnując czasu na poszukiwanie trasy i pytanie o drogę. W przypadku wystąpienia korków lub innych utrudnień na drodze możemy szybko wyznaczyć nowy przebieg trasy, aby nie tracić czasu podróżnych, stojąc i oczekując na przejazd. Oferta Przewozy Międzynarodowe skierowana jest nie tylko do podróżnych szukających transportu do Niemiec i do Holandii. Jeśli mają Państwo potrzebą i ochotę wybrać się do jakiegokolwiek innego kraju to trafili Państwo w doskonałe miejsce. Bez znaczenia czy jest to wyjazd służbowy – do pracy, w interesach, czy wyjazd na zakupy lub na wycieczkę. Firma sprosta każdemu wyzwaniu związanemu z transport osób / przewóz osób, bez względu na miejsce startu i końca podróży oraz terminy. Podchodzimy elastycznie do naszych Klientów i ich potrzeb próbując sprostać ich oczekiwaniom w usłudze Przewozy Międzynarodowe.

Źródło: http://www.exodusinfo.eu/przewozy-miedzynarodowe.html

Przewozy Międzynarodowe – Busy na Zachód
5 (100%) 1 vote


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *